Sylvania Toledo led-lamp G5 27W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 4100LM - 0029508
Artikelnummer: 21228063 | Fabrikantnummer: 0029508 | EAN: 5410288295084
Het productnummer van de fabrikant is 0029508. Het EAN nummer is 5410288295084. Het interne artikelnummer is 21228063.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Superia T5 ECG
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 587 - 587 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 152 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.92 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 27 - 27 W |
| Lichtstroom | 4100 - 4100 lm |
| Nom. spanning | 50 - 50 V |
| Diameter | 1149 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 4100 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21228063
Fabrikantnummer: 0029508
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.