Sylvania Toledo led-lamp G5 26W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 840 4000K 4200LM - 0029514
Artikelnummer: 21228188 | Fabrikantnummer: 0029514 | EAN: 5410288295145
Het productnummer van de fabrikant is 0029514. Het EAN nummer is 5410288295145. Het interne artikelnummer is 21228188.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Superia T5 ECG
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Vermogensfactor | 0.92 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 26 - 26 W |
| Lichtstroom | 4200 - 4200 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 162 lm/W |
| Nom. spanning | 80 - 80 V |
| Diameter | 1449 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 4200 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 353.3 - 353.3 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21228188
Fabrikantnummer: 0029514
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.