Sylvania Toledo led-lamp G5 37W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 830 3000K 5150LM - 0029516
Artikelnummer: 21228115 | Fabrikantnummer: 0029516 | EAN: 5410288295169
Het productnummer van de fabrikant is 0029516. Het EAN nummer is 5410288295169. Het interne artikelnummer is 21228115.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo Superia T5 ECG
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 139 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.92 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 5150 - 5150 lm |
| Lampvermogen | 37 - 37 W |
| Nom. spanning | 80 - 80 V |
| Diameter | 1449 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 5150 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 502.7 - 502.7 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21228115
Fabrikantnummer: 0029516
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.