Sylvania ToLEDo T8 CCG and AC Toledo T8 V4 2FT 10W 1000LM 840 - 0027370
Artikelnummer: 23658984 | Fabrikantnummer: 0027370 | EAN: 5410288273709
Het productnummer van de fabrikant is 0027370. Het EAN nummer is 5410288273709. Het interne artikelnummer is 23658984.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
ToLEDo T8 CCG and AC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 0 mm |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 0 h |
| Voet | G13 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Lichtstroom | 0 - 0 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 0 lm |
| Nom. stroom | 48.3 - 48.3 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23658984
Fabrikantnummer: 0027370
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.