Sylvania Verlichtingstoestellen Hydroproof 2 T5 180 HF high quality polystyreen - 0045574
Artikelnummer: 26642908 | Fabrikantnummer: 0045574 | EAN: 5410288455747
Het productnummer van de fabrikant is 0045574. Het EAN nummer is 5410288455747. Het interne artikelnummer is 26642908.
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Verlichtingstoestellen
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Voorschakelapparaat | EVSA standaard |
| Lamptype | TL-buis D=16 mm |
| Lamphouder | G5 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 172 mm |
| Lengte | 1612 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Met lampbeschermkorf | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aantal polen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Max. systeemvermogen | W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Hoogte/diepte | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642908
Fabrikantnummer: 0045574
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.