Hager Tehalit ba6 bedradingskanaal 84x88x2000mm PVC grijs ral 7030 - BA68008007030B
Artikelnummer: 11332066 | Fabrikantnummer: BA68008007030B | EAN: 4012740103305
Het productnummer van de fabrikant is BA68008007030B. Het EAN nummer is 4012740103305. Het interne artikelnummer is 11332066.
| Klasse |
Bedradingskoker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tehalit
Toon alle producten van Tehalit |
| Serie |
Tehalit
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Met bovendeel | Ja |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 0 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| RAL-nummer | 7030 |
| Hoogte | 84 mm |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Sleufbreedte | 4 mm |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 6 mm |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nuttige doorsnede | 6952 mm² |
| Categorieën |
Bedradingskoker
Installatiebuis kabelgoot |
Tehalit
» Meer informatie over TehalitArtikelnummer: 11332066
Fabrikantnummer: BA68008007030B