Theben Ramses crèmewit (elektrowit) - 9070212
Artikelnummer: 11487856 | Fabrikantnummer: 9070212 | EAN: 4003468900796
Omschrijving
Theben RAMSES bed.element / centr.pl. schakelmat., kunststof, wit, (bxhxd) 79x79x8mm, uitvoering overig, gebruik overig, uitvoering oppervlakte mat, beschermingsgraad (IP) IP20, RAL-nummer 9010, kwaliteit thermoplast, oppervlaktebescherming overig, slagvastheid IK04
Het productnummer van de fabrikant is 9070212. Het EAN nummer is 4003468900796. Het interne artikelnummer is 11487856.
Aanvullende informatie
Adapterplaat voor inbouwdoos 79 x 79 mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Theben
Specificaties
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Theben
Toon alle producten van Theben |
| Serie |
Ramses
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK04 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 79 mm |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Gebruik | Overig |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Model | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product