Theben Sul 289 H schakelklok+sokk. DG/WK SCH.ruit. wissel gangres. FR.72 (sul 289 H 72x72) - 2890008
Artikelnummer: 10441258 | Fabrikantnummer: 2890008 | EAN: 4003468280089
Het productnummer van de fabrikant is 2890008. Het EAN nummer is 4003468280089. Het interne artikelnummer is 10441258.
| Klasse |
Analoge schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Theben
Toon alle producten van Theben |
| Serie |
Suleika
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 72 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Hoogte | 104 mm |
| Aantal kanalen | 2 |
| 24-uurs programma | Ja |
| Jaarprogramma | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| 60-minuten programma | Nee |
| Weekprogramma | Ja |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 10 A |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Autonomie in uren | 72 |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 120 min |
| Indeling programmaschijf 2 | 30 min |
| Indeling programmaschijf 1 | 5 min |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 20 min |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie voedingsspanning | 45 - 60 Hz |
| Montagewijze | Frontmontage 72x72 |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Max. schakelvermogen LED | W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Theben Snelbevestiging voor din-rail bij 72x72 apparaten (snelbevestiging)
Artikelnummer: 10439644
Fabrikantnummer: 9070071
Artikelnummer: 10441258
Fabrikantnummer: 2890008