TKF VDS H07V2-K eca 50MM² groen/geel - 186801
Artikelnummer: 21760268 | Fabrikantnummer: 186801 | EAN: 8713182496364
Het productnummer van de fabrikant is 186801. Het EAN nummer is 8713182496364. Het interne artikelnummer is 21760268.
Montagedraad voor bedrading van toestellen, schakelkasten, bedieningspanelen en dergelijke en tevens voor in buis- en plintsystemen.
Kenmerken (eigenschappen):
- Eenvoudig te strippen
- Geschikt voor continue geleidertemperatuur van 90°C
- KEMA-KEUR (met uitzondering van de kleuren geel en groen)
- Lloyds Register keur
- EN 50525-2-31
- EN 50575
Let op!
Het kan voorkomen dat de getoonde voorraad uit 2 of meer lengtes bestaat. Om misverstanden te voorkomen kunt u contact opnemen met uw Elektrobode adviseur.
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
TKF
Toon alle producten van TKF |
| Serie |
VDS
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens EN 60811-404 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Brandvertraging | Volgens EN 60332-1-2 |
| Aantal aders | 1 |
| Litze | Nee |
| Nom. geleiderdoorsnede | 50 mm² |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Aderkleur | Groen/geel |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Mantelkleur | Geen |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 | Eca |
| Buitendiameter circa | 11.7 mm |
| Nom. geleiderdiameter | 9 mm |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -5 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | 5 - 70 °C |
| Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 1 | Geen |
| Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6 | Geen |
| Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6 | Geen |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aders getwist | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verle | 50 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede (AWG) | - kcmil |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
TKF
TKF is een zeer gerenommeerde kabelfabrikant uit Haaksbergen. TKF produceert onder andere hoogwaardige kabels voor energie-, signaal- en dataoverdracht.
Belangrijke speerpunten zijn: Montagevriendelijkheid, brandveiligheid en functiebehoud
» Meer informatie over TKF