Tmax T7S M 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR231/P-I microprocess - 1SDA061988R1
Artikelnummer: 25721291 | Fabrikantnummer: 1SDA061988R1 | EAN: 8015644645342
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Tmax T7S M 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR231/P-I microprocess
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA061988R1. Het EAN nummer is 8015644645342. Het interne artikelnummer is 25721291.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Tmax
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 800 - 8000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 800 - 8000 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 19.3 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Tmax T7S M 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR231/P-I microprocess
ABB Componenten Tmax XT XT7S M 800 ekip dip LS/I in=800a 4polig vast met vooraansluiting elect
ABB Componenten Tmax XT XT7S M 800 ekip dip LS/I in=800a 4polig vast met vooraansluiting elect
ABB Componenten Tmax XT XT7S M 800 ekip dip LS/I in=800a 4polig vast met vooraansluiting elect
Artikelnummer: 24104965
Fabrikantnummer: 1SDA101654R1
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Tmax T7S M 800/R800 4P vast met vooraansluiting PR231/P-I microprocess
Artikelnummer: 25721291
Fabrikantnummer: 1SDA061988R1