Tmax XT4D 250 4P vast met vooraansluiting schakelaar in = 250a - 1SDA068213R1
Artikelnummer: 23381213 | Fabrikantnummer: 1SDA068213R1 | EAN: 8015644021092
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA068213R1. Het EAN nummer is 8015644021092. Het interne artikelnummer is 23381213.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Tmax XT
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 140 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Hoogte | 160 mm |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 110 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 110 kW |
| Kleur bedieningselement | Wit |
| Diepte | 82.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 24 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 3.6 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23381213
Fabrikantnummer: 1SDA068213R1