Tradeforce AC VOLTAGE DETECTOR PEN - 0004940003
Artikelnummer: 23717238 | Fabrikantnummer: 0004940003 | EAN: 7630268410414
Het productnummer van de fabrikant is 0004940003. Het EAN nummer is 7630268410414. Het interne artikelnummer is 23717238.
| Klasse |
Spanningzoeker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tradeforce
Toon alle producten van Tradeforce |
| Lengte | 47 mm |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Nee |
| Doorgangstest | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Interne basislast | Nee |
| Draaiveldrichtingaanduiding | Nee |
| Eenpolige fase-indicatie | Nee |
| Testwijze | 1-polig |
| Belasting bij te schakelen | Nee |
| Achtergrondverlichting LC-indicatie | Nee |
| Spanningsindicatie | LED |
| Spanningsmeetbereik | 12 t/m 1000 V |
| Contactloze spanningsherkenning | Ja |
| Bruikbaar in de regen | Nee |
| Min/Max meetbescherming | Nee |
| Meetpuntverlichting | Ja |
| Klinglengte | 20 mm |
| Weerstandindicatie | N.v.t. |
| Klingbreedte | 3 mm |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Categorieën |
Elektriciteit
Meetinstrumenten Gereedschap |