Tradeforce BOOR ZESKANT 8*120 - 0009450110
Artikelnummer: 24107591 | Fabrikantnummer: 0009450110 | EAN: 7630268413323
Het productnummer van de fabrikant is 0009450110. Het EAN nummer is 7630268413323. Het interne artikelnummer is 24107591.
| Klasse |
Boor (cassette)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tradeforce
Toon alle producten van Tradeforce |
| Totale lengte | 120 mm |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Insteekas met plat uiteinde | Nee |
| Dubbelzijdige boor | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Nee |
| Met centreerboor | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor glas | Ja |
| Diameter boor | 8 mm |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Opnamesysteem | Zeskanthouder |
| Geschikt voor keramiek | Ja |
| Hoek van de punt | 118 ° |
| Snijrichting | Rechts |
| Met snelsluiting | Ja |
| Geschikt voor tegels | Ja |
| Snijmateriaal | Overig |
| Met koelkanaal | Nee |
| Geschikt voor opboren | Nee |
| Spiraalboor | Ja |
| Aantal snijvlakken | 2 |
| Schachtvorm | Overig |
| Snijvlaklengte | 0 mm |
| Schachtdiameter | 6.3 mm |
| Categorieën | Gereedschap |