Tradeforce KRSKPSCHRDR PH3*150 1000V - 0001440003
Artikelnummer: 23259390 | Fabrikantnummer: 0001440003 | EAN: 7630268400484
Het productnummer van de fabrikant is 0001440003. Het EAN nummer is 7630268400484. Het interne artikelnummer is 23259390.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tradeforce
Toon alle producten van Tradeforce |
| Uitvoering | Recht |
| Geïsoleerd | Ja |
| Aandraaivoorziening | Phillips |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Hecht | 2-componenten |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Klinglengte | 150 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Anti-magnetisch | Ja |
| Zeskant aan kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Precisie-uitvoering | Nee |
| Totale lengte | 268 mm |
| Grootte | 3 |
| Klingdiameter | 8 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |