Tradeforce RNDN-M25W-H wartel kabel-/buisinvoer - 0004410003
Artikelnummer: 23526586 | Fabrikantnummer: 0004410003 | EAN: 7630268406721
Het productnummer van de fabrikant is 0004410003. Het EAN nummer is 7630268406721. Het interne artikelnummer is 23526586.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tradeforce
Toon alle producten van Tradeforce |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Uitvoering | Recht |
| Kleur | Grijs |
| Slagvast | Ja |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Spoed schroefdraad | 2 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Afgeschermd | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 t/m 100 °C |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Met contramoer | Ja |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Geschikt voor kabeldiameter | 10 t/m 16 mm |
| Zeskant hoekmaat | 37 mm |
| Met trekontlasting | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |