Tradeforce WINKELHAAK 300MM - 0021110001
Artikelnummer: 23258599 | Fabrikantnummer: 0021110001 | EAN: 7630268400699
Het productnummer van de fabrikant is 0021110001. Het EAN nummer is 7630268400699. Het interne artikelnummer is 23258599.
| Klasse |
Winkelhaak
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tradeforce
Toon alle producten van Tradeforce |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Met verstek | Nee |
| Beenlengte langste deel | 300 mm |
| Met maatverdeling | Ja |
| Met aanslag | Nee |
| Met libelle | Nee |
| Klingbreedte | 40 mm |
| Beenlengte kortste deel | 175 mm |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |