Eaton Besturingstrafo Transformator - 166661
Artikelnummer: 22353344 | Fabrikantnummer: 166661 | EAN: 4015081631711
Omschrijving
Transformator
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 166661. Het EAN nummer is 4015081631711. Het interne artikelnummer is 22353344.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 97 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Vermogen | W |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Primaire spanning 1 | - V |
| Primaire spanning 2 | - V |
| Primaire spanning 3 | - V |
| Primaire spanning 10 | - V |
| Primaire spanning 4 | - V |
| Primaire spanning 5 | - V |
| Primaire spanning 6 | - V |
| Primaire spanning 7 | - V |
| Primaire spanning 8 | - V |
| Primair spanning 9 | - V |
| Secundaire spanning 10 | - V |
| Secundaire spanning 2 | - V |
| Secundaire spanning 3 | - V |
| Secundaire spanning 4 | - V |
| Secundaire spanning 5 | - V |
| Secundaire spanning 6 | - V |
| Secundaire spanning 7 | - V |
| Secundaire spanning 8 | - V |
| Secundaire spanning 9 | - V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | % |
| Secundaire spanning 1 | - V |
| (Meet)schijnvermogen | VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product