Gouda Holland Gouda Kabelgoot Tray 53.200-300 RVS316 ongelijkzijdig T-stuk - 32380156
Artikelnummer: 23337214 | Fabrikantnummer: 32380156 | EAN: 8719972024106
Het productnummer van de fabrikant is 32380156. Het EAN nummer is 8719972024106. Het interne artikelnummer is 23337214.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 53 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 200.3 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Gouda Holland
» Meer informatie over Gouda HollandArtikelnummer: 23337214
Fabrikantnummer: 32380156