Tridonic BASICDIM ILD G2 SFI 20 5D - 28003390
Artikelnummer: 23593466 | Fabrikantnummer: 28003390 | EAN: 9006210737737
Het productnummer van de fabrikant is 28003390. Het EAN nummer is 9006210737737. Het interne artikelnummer is 23593466.
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tridonic
Toon alle producten van Tridonic |
| Serie |
Controls & Connectivity
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 16.4 mm |
| Hoogte | 19.7 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Diepte | 44.4 mm |
| Diameter | 24.84 mm |
| Model | Hoofdmodule |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |