Tridonic Controls & Connectivity Basicdim wireless user interface black - 28002213
Artikelnummer: 26706270 | Fabrikantnummer: 28002213 | EAN: 9006210650890
Het productnummer van de fabrikant is 28002213. Het EAN nummer is 9006210650890. Het interne artikelnummer is 26706270.
| Klasse |
Controller voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tridonic
Toon alle producten van Tridonic |
| Serie |
Controls & Connectivity
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Hoogte | 17.5 mm |
| DIN-railmontage | Nee |
| Programmeerbaar | Ja |
| Besturingswijze | Overig |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Diameter | 127.28 mm |
| Compatible met Casambi | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Dynamisch |
| Categorieën | Armaturen |
Tridonic
» Meer informatie over TridonicArtikelnummer: 26706270
Fabrikantnummer: 28002213
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.