Tridonic LED Drivers Constant Voltage LC 35W 24V SC SNC2 - 87501050
Artikelnummer: 26714156 | Fabrikantnummer: 87501050 | EAN: 9006210799865
Het productnummer van de fabrikant is 87501050. Het EAN nummer is 9006210799865. Het interne artikelnummer is 26714156.
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tridonic
Toon alle producten van Tridonic |
| Serie |
LED Drivers Constant Voltage
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 43 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Hoogte | 30 mm |
| Lengte | 142 mm |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Diameter | 52.43 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Opgenomen vermogen | 39.9 W |
| Uitgangsvermogen | 10 - 35 W |
| Uitgangsstroom | 437 - 1458 mA |
| Modulatie PWM | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Bediening via Matter | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Tridonic
» Meer informatie over TridonicArtikelnummer: 26714156
Fabrikantnummer: 87501050
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.