Tridonic LED Drivers Universal Wide Voltage LC 43/915-1000/50 0-10V fixc LP SNC2 unv - 87501064
Artikelnummer: 26724312 | Fabrikantnummer: 87501064 | EAN: 9006210802282
Omschrijving
Tridonic LC 43/915-1000/50 0-10V fixC lp SNC2 UNV
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Tridonic
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 87501064. Het EAN nummer is 9006210802282. Het interne artikelnummer is 26724312.
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Tridonic
Toon alle producten van Tridonic |
| Serie |
LED Drivers Universal Wide Voltage
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 280 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Zelfstandig werkend | Ja |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Modulatie PWM | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Ingangsspanning | 120 - 277 V |
| Bediening via Matter | Nee |
| Uitgangsspanning | 30 - 47 V |
| Uitgangsstroom | 915 - 1000 mA |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Tridonic
» Meer informatie over Tridonic
Huidige product
Tridonic LED Drivers Universal Wide Voltage LC 43/915-1000/50 0-10V fixc LP SNC2 unv
Artikelnummer: 26724312
Fabrikantnummer: 87501064