Trilux 764... 1 Stuk, lengte 1720 MM, C-line, 1720x62x19 - 6471900
Artikelnummer: 26706751 | Fabrikantnummer: 6471900 | EAN: 4018242327157
Omschrijving
1 stuk, lengte 1720 mm, C-Line, 1720x62x19
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6471900. Het EAN nummer is 4018242327157. Het interne artikelnummer is 26706751.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
764...
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 62 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 1720 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 19 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Trilux 764... 1 Stuk, lengte 1720 MM, C-line, 1720x62x19
Artikelnummer: 26706751
Fabrikantnummer: 6471900