Trilux 765... E-Line Next F Mirona Lichtlijnarmatuur, 1474x126, (T) lens diepe lichtverdeling, 82W, 12800 - 7910340
Artikelnummer: 23629019 | Fabrikantnummer: 7910340 | EAN: 4018242643738
Het productnummer van de fabrikant is 7910340. Het EAN nummer is 4018242643738. Het interne artikelnummer is 23629019.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Basisunit voor lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
765... E-Line Next F Mirona
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse | I |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 85 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Breedte | 126 mm |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Lengte | 1474 mm |
| Stralingshoek | Nauwstralend 11-20° |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 70000 h |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 12800 lm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Max. systeemvermogen | 82 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 156 lm/W |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 7-ader 1475MM ip20
Artikelnummer: 22682809
Fabrikantnummer: 7272500
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 14-ader 2213MM ip20
Artikelnummer: 22682834
Fabrikantnummer: 7275100
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 7-ader 2213MM ip20
Artikelnummer: 22682820
Fabrikantnummer: 7273600
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 7-ader 1475MM ip20
Artikelnummer: 22682841
Fabrikantnummer: 7275800
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 7-ader 4425MM ip20
Artikelnummer: 22682811
Fabrikantnummer: 7272700
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 14-ader 4425MM ip20
Artikelnummer: 22682835
Fabrikantnummer: 7275200
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 14-ader 1475MM ip20
Artikelnummer: 22682825
Fabrikantnummer: 7274200
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 14-ader 4425MM ip20
Artikelnummer: 22682827
Fabrikantnummer: 7274400
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 7-ader 4425MM ip20
Artikelnummer: 22682844
Fabrikantnummer: 7276100
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 7-ader 2950MM ip20
Artikelnummer: 22682843
Fabrikantnummer: 7276000
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 14-ader 2950MM ip20
Artikelnummer: 22682826
Fabrikantnummer: 7274300
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 7-ader 2950MM ip20
Artikelnummer: 22682810
Fabrikantnummer: 7272600
Trilux E-line next fix draagprofiel individuele of eindarmaturen 7651 led 7-ader 2213MM ip20
Artikelnummer: 22682842
Fabrikantnummer: 7275900
Trilux E-line next fix draagprofiel 7651 lichtlijnen 7-ader 4425MM ip20
Artikelnummer: 22656109
Fabrikantnummer: 7273900
Artikelnummer: 23629019
Fabrikantnummer: 7910340