Trilux STRPLNARM 6714040 - 6714040
Artikelnummer: 23363451 | Fabrikantnummer: 6714040 | EAN: 4018242349425
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Trilux 9821 straat- en pleinverlichtingsarm., effectieve lichtstroom volgens IEC 1650lm, specifieke lichtstroom armatuur 110lm/W, temperatuur 4000K, lichtkleur wit, systeemvermogen 15W, opzet, behuizing zilver, geschikt voor topmaat 76mm, slagvastheid IK04, dimbaar LineSwitch,
Het productnummer van de fabrikant is 6714040. Het EAN nummer is 4018242349425. Het interne artikelnummer is 23363451.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve lantaarn met leds met indirecte component voor opzetmontage. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Met vermogensbeperking via stuurfase. Als er één stuurfase wordt uitgeschakeld, wordt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
982
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK04 |
| Hoogte/diepte | 690 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 6 m |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 15 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 110 lm/W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Dimbaar LineSwitch | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Diameter | 770 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Montagewijze | Wandconsole |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 20 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 33 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1650 - 1650 lm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
5 producten speciaal geselecteerd voor Trilux STRPLNARM 6714040
Mechanical Accessories 980 zwart
Mechanical Accessories 980 zwart
Mechanical Accessories 980 zwart
Artikelnummer: 23354532
Fabrikantnummer: 2223600
Huidige product