Post-Top armaturen 982 clo (normaal) lens zwart et 33W 70 rotationally - 6720640
Artikelnummer: 23363501 | Fabrikantnummer: 6720640 | EAN: 4018242350087
Het productnummer van de fabrikant is 6720640. Het EAN nummer is 4018242350087. Het interne artikelnummer is 23363501.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
982
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK04 |
| Hoogte/diepte | 690 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 6 m |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Max. systeemvermogen | 33 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 115 lm/W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Diameter | 770 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Montagewijze | Wandconsole |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 20 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 33 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3800 - 3800 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Mechanical Accessories 980 zwart
Artikelnummer: 23354532
Fabrikantnummer: 2223600
Artikelnummer: 23363501
Fabrikantnummer: 6720640