Trilux STRPLNARM 6520440 - 6520440
Artikelnummer: 23363349 | Fabrikantnummer: 6520440 | EAN: 4018242332359
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Trilux 9871 straat- en pleinverlichtingsarm., effectieve lichtstroom volgens IEC 1800lm, specifieke lichtstroom armatuur 72lm/W, temperatuur 4000K, lichtkleur wit, systeemvermogen 25W, opzet, behuizing zwart, geschikt voor topmaat 76mm, slagvastheid IK04, beschermingsgraad (IP) IP65,
Het productnummer van de fabrikant is 6520440. Het EAN nummer is 4018242332359. Het interne artikelnummer is 23363349.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve klassieke kegelarmatuur met leds voor opzetmontage. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Met autarkische vermogensbeperking door middel van geïntegreerde elektronische signaalverwerkings
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
987
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK04 |
| Hoogte/diepte | 630 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Max. systeemvermogen | 25 W |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 72 lm/W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Diameter | 770 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Montagewijze | Wandconsole |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 20 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 33 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1800 - 1800 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
5 producten speciaal geselecteerd voor Trilux STRPLNARM 6520440
Mechanical Accessories 980 zwart
Mechanical Accessories 980 zwart
Mechanical Accessories 980 zwart
Artikelnummer: 23354532
Fabrikantnummer: 2223600
Huidige product