Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD - 9961340
Artikelnummer: 26630654 | Fabrikantnummer: 9961340 | EAN: 4051655153340
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spots / Projektor Lenty Track Lens Wit rond ET 18W Spot (SP) IK00 2 SD
Het productnummer van de fabrikant is 9961340. Het EAN nummer is 4051655153340. Het interne artikelnummer is 26630654.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Stijlvolle spanningsrailspot, klein model, met lens voor lichtsturing. De Invisible Track Adapter verdwijnt vlak in de spanningsrail. 90° zwenkbaar en 355° draaibaar. Bevestiging aan 3-fasenspanningsrail overeenkomstig DIN EN 60570 door middel van geïnte
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Lenty Track
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Breedte | 62 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 141 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Ja |
| Lengte | 308 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. stroom | 450 - 450 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 85 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.3 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 53 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.3 |
| Kleur reflector | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1845 - 1845 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD
Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD
Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD
Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD
Artikelnummer: 26630675
Fabrikantnummer: 9965740
Huidige product
Trilux Lenty Track Spots / projektor lenty track lens wit rond et 18W spot (SP) ik00 2 SD
Artikelnummer: 26630654
Fabrikantnummer: 9961340