Trilux Lumantix Kegel (LTX K) Post-Top armaturen lumantix kegel (LTX K) clo (normaal) lens antraciet - 7166940
Artikelnummer: 23723479 | Fabrikantnummer: 7166940 | EAN: 4018242421398
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Post-top armaturen Lumantix Kegel (LTX K) CLO (normaal) Lens Antraciet
Het productnummer van de fabrikant is 7166940. Het EAN nummer is 4018242421398. Het interne artikelnummer is 23723479.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve opzetarmatuur, kegelvormig. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Met SLR (Smart Lighting Ready)-uitrusting voor integratie achteraf van componenten voor lichtmanagementsystemen. De sokke
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Lumantix Kegel (LTX K)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 570 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 6 m |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Max. systeemvermogen | 32 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 119 lm/W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -40 - 35 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Montagewijze | Wandconsole |
| Hoogte/diepte | 605 mm |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 28 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 17 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3800 - 3800 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Lumantix Kegel (LTX K) Post-Top armaturen lumantix kegel (LTX K) clo (normaal) lens antraciet
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Artikelnummer: 23723074
Fabrikantnummer: 6818500
Huidige product
Trilux Lumantix Kegel (LTX K) Post-Top armaturen lumantix kegel (LTX K) clo (normaal) lens antraciet
Artikelnummer: 23723479
Fabrikantnummer: 7166940