Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 17,50W 1800LM 730 - 7085951
Artikelnummer: 23723326 | Fabrikantnummer: 7085951 | EAN: 4018242418039
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Post-top armaturen Lumantix Pilz (LTX P) CLO (normaal) Lens Antraciet
Het productnummer van de fabrikant is 7085951. Het EAN nummer is 4018242418039. Het interne artikelnummer is 23723326.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve opzetarmatuur, paddenstoelvormig. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Met autarkische vermogensbeperking door middel van geïntegreerde elektronische signaalverwerkingseenheid. Beperking
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Lumantix Pilz (LTX P)
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 570 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 6 m |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 35 - 35 °C |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 103 lm/W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Montagewijze | Wandconsole |
| Max. systeemvermogen | 17.5 W |
| Hoogte/diepte | 605 mm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 36 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 61 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1800 - 1800 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 17,50W 1800LM 730
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Artikelnummer: 23723074
Fabrikantnummer: 6818500
Huidige product
Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 17,50W 1800LM 730
Artikelnummer: 23723326
Fabrikantnummer: 7085951