Trilux Mirona Fit Halarmaturen Mirona fit lens wit etdd 224W wide (W) ip65 ik06 3 SDCM - 7708051
Artikelnummer: 23628449 | Fabrikantnummer: 7708051 | EAN: 4018242583959
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Halarmaturen Mirona Fit Lens Wit ETDD 224W Wide (W) IP65 IK06 3 SDCM
Het productnummer van de fabrikant is 7708051. Het EAN nummer is 4018242583959. Het interne artikelnummer is 23628449.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED-straler voor hallen. Met PIR-sensor en Wireless-stuurapparaat, ZigBee-mesh-netwerk. De ingebruikname van het systeem gebeurt met de LiveLink Basic Wireless Install-app voor smartphones (iOS en Android). Geschikt voor gebruik in ondernemingen die gecer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Mirona Fit
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Dimbaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK06 |
| Hoogte/diepte | 63 mm |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Breedte | 342 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Reflectormateriaal | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lengte | 769 mm |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 - 45 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Max. systeemvermogen | 224 W |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 25 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 7 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Kleur reflector | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 33450 - 33450 lm |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Mirona Fit Halarmaturen Mirona fit lens wit etdd 224W wide (W) ip65 ik06 3 SDCM
Trilux MIRONA FIT AMB/13000/26000
Trilux MIRONA FIT AMB/13000/26000
Trilux MIRONA FIT AMB/13000/26000
Artikelnummer: 20688536
Fabrikantnummer: 6887900
Huidige product
Trilux Mirona Fit Halarmaturen Mirona fit lens wit etdd 224W wide (W) ip65 ik06 3 SDCM
Artikelnummer: 23628449
Fabrikantnummer: 7708051