Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 21W 1800LM 730 ip - 6841251
Artikelnummer: 23723102 | Fabrikantnummer: 6841251 | EAN: 4018242366606
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Post-top armaturen Publisca P1 CLO (normaal) Lens Antraciet rond ETDD
Het productnummer van de fabrikant is 6841251. Het EAN nummer is 4018242366606. Het interne artikelnummer is 23723102.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve opzetarmatuur met gebogen, zeer slagvaste afschermkap uit PMMA, Paraboolvormig mastopzetstuk. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Opzetarmatuur voor masttop Ø 76 mm, Mastbevestiging do
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Publisca P1
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Breedte | 380 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Lengte | 496 mm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 100 lm/W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 35 - 35 °C |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Hoogte/diepte | 571 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 20 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 33 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1800 - 1800 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 21W 1800LM 730 ip
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Artikelnummer: 23723074
Fabrikantnummer: 6818500
Huidige product
Trilux Mastopzetarmatuur elektron trafo dali dim (etdd) clo 21W 1800LM 730 ip
Artikelnummer: 23723102
Fabrikantnummer: 6841251