Trilux Publisca P3 Post-Top armaturen publisca P3 clo (normaal) lens antraciet et 11W 70 - 7647440
Artikelnummer: 23724338 | Fabrikantnummer: 7647440 | EAN: 4018242571222
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Post-top armaturen Publisca P3 CLO (normaal) Lens Antraciet ET 11W 70
Het productnummer van de fabrikant is 7647440. Het EAN nummer is 4018242571222. Het interne artikelnummer is 23724338.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Decoratieve zij-opzetarmatuur met vlak afdekglas. Met intelligent label voor het snel oproepen van armatuurgegevens door middel van de QR-Code. Met aangesloten netsnoer van 6000 mm lang. Met vermogensbeperking via stuurfase. Als er één stuurfase wordt uit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Publisca P3
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lengte | 585 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Hoogte/diepte | 175 mm |
| Instelbare optiek | Nee |
| Met radiosturing | Nee |
| Afstandsbediening | Geen |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Ja |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Kabellengte | 6 m |
| Diameter | 380 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor topmaat | 76 - 76 mm |
| Max. systeemvermogen | 11 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 35 - 35 °C |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 123 lm/W |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Dimbaar LineSwitch | Ja |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 20 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 33 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1350 - 1350 lm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Publisca P3 Post-Top armaturen publisca P3 clo (normaal) lens antraciet et 11W 70
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Trilux Zubehör Mechanical Accessories
Artikelnummer: 23723074
Fabrikantnummer: 6818500
Huidige product
Trilux Publisca P3 Post-Top armaturen publisca P3 clo (normaal) lens antraciet et 11W 70
Artikelnummer: 23724338
Fabrikantnummer: 7647440