Downlighters Sonnos lens wit rond etdd 9,70W 90 flood (FL) ik06 2 SDCM - 9002019120
Artikelnummer: 23629197 | Fabrikantnummer: 9002019120 | EAN: 4018242650675
Omschrijving
Downlighters Sonnos Lens Wit rond ETDD 9,70W 90 Flood (FL) IK06 2 SDCM
Het productnummer van de fabrikant is 9002019120. Het EAN nummer is 4018242650675. Het interne artikelnummer is 23629197.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Compacte leddownlighter met rond model. Inbouwdownlighter voor het randloos inwerken in gipskartonplafonds. Afmetingen plafondopening Ø 68 mm. Inbouwdiepte >= 90 mm, Armatuurhoogte 83 mm. Met wit gecoate kunststofreflector. Symmetrische lichtverdelingskar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
Sonnos
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Hoogte/diepte | 83 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK06 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Verstelbaarheid | Draaibaar |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Buitendiameter | 61 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 25 °C |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Max. systeemvermogen | 9.7 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 54 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 32 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.3 |
| Inbouwdiameter | 72 - 72 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.3 |
| Kleur reflector | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Inbouwhoogte | 90 - 90 mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 82 - 82 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 800 - 800 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Downlighters Sonnos lens wit rond etdd 9,70W 90 flood (FL) ik06 2 SDCM
Artikelnummer: 23629197
Fabrikantnummer: 9002019120