Trilux Zubehör Supply Unit - 7791800
Artikelnummer: 23724556 | Fabrikantnummer: 7791800 | EAN: 4018242592791
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Supply unit
Het productnummer van de fabrikant is 7791800. Het EAN nummer is 4018242592791. Het interne artikelnummer is 23724556.
Aanvullende informatie
PNCX-snelkoppelset. Bestaande uit een steker en een koppelstuk. Voor armaturen van de serie Orex 1.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Trilux
Specificaties
| Klasse |
LED driver
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Trilux
Toon alle producten van Trilux |
| Serie |
ZUBEHÖR
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Hoogte | 20 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Nee |
| Zelfstandig werkend | Nee |
| DIN-railmontage | Nee |
| Overtemperatuurbeveiliging | Nee |
| Overbelastingsbeveiliging | Nee |
| Kortsluitbeveiliging | Nee |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | Geen |
| Modulatie PWM | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Ingangsspanning | - V |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Frequentie ingangsspanning | - Hz |
| Schokbestendigheid (differentiële modus, L-N) | kV |
| Schokbestendigheid (gewone modus, L/N-aarde) | kV |
| Levensduur van het bedieningsapparaat | h |
| Rendement | % |
| Aantal kleurkanalen | |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Trilux Zubehör Supply Unit
Trilux STRONGEX2 Waterdichte Armaturen strongex2 diffuser geel et 42W 6200LM wide (W) I
Trilux STRONGEX2 Waterdichte Armaturen strongex2 diffuser geel et 42W 6200LM wide (W) I
Trilux STRONGEX2 Waterdichte Armaturen strongex2 diffuser geel et 42W 6200LM wide (W) I
Artikelnummer: 23628783
Fabrikantnummer: 7782740
Huidige product