Trina DUAL GLASS 4400W BLACK - TSM-440-NEG9RC.27
Artikelnummer: 24087253 | Fabrikantnummer: TSM-440-NEG9RC.27
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is TSM-440-NEG9RC.27. Het interne artikelnummer is 24087253.
Trina Vertex zonnepaneel, (hxbxl) 30x1134x1762mm, vermogenstolerantie 0 - 5%, kortsluitstroom 10.59A, MPP vermogen (Maximum Power Point) 440Wp, celmateriaal monokristallijn, gewicht 21.5kg, glas met antireflectie coating, gebruikstemperatuur -40 - +85°C, 144 cellen, 1 bypassdiodes, Specificaties
Klasse Zonnepaneel
Toon alle producten van deze klasse
Merk Trina
Toon alle producten van Trina
Serie Vertex
Toon alle producten in deze serie
Met aansluitkabel Ja
Hoogte 30 mm
Gebruikstemperatuur -40 t/m 85 °C
Kleur frame Zwart
Gewicht 21.5 kg
Celmateriaal Monokristallijn
Type DC connector MC4
Duurzaam Ja
MPP-stroom 10.01 A
Met frame Ja
Kabellengte 0.35 m
Glas met antireflectie coating Ja
Max. systeemspanning 1500 V
Geschikt voor verticale/dakbeglazing Nee
Productgarantie 25 jaar
Vermogenstolerantie 0 t/m 5 %
Aantal cellen 144
Aantal bypassdiodes 1
Breedte 1134 mm
Lengte 1762 mm
MPP vermogen (Maximum Power Point) 440 Wp
Kleur achterzijde Zwart
Module-rendement 22 %
Vermogensgarantie 89% na 25 jaar
Kortsluitstroom 10.59 A
Module technologie Glas/glas
MPP-spanning 44 V
Nullastspanning 52.2 V
Categorieën Zonnepanelen
Zonne energie
Huidige product
Trina DUAL GLASS 4400W BLACK