Tronic 4000 T es 120 diy - 7736503605
Artikelnummer: 26694452 | Fabrikantnummer: 7736503605 | EAN: 4057749093677
Omschrijving
Tronic 4000 T ES 120 DIY
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7736503605. Het EAN nummer is 4057749093677. Het interne artikelnummer is 26694452.
| Klasse |
Boiler elektrisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bosch
Toon alle producten van Bosch |
| Serie |
Tronic 4000 T
Toon alle producten in deze serie |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Hoogte | 1110 mm |
| Materiaal mantel | Kunststof |
| Duo uitvoering | Nee |
| Met nachtstroomschakeling | Nee |
| Hot fill | Nee |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Met drukreduceerventiel | Nee |
| Met waterkoeler | Nee |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Plaatsing horizontaal | Nee |
| Plint boiler | Nee |
| Plaatsing verticaal | Ja |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Met temperatuurindicatie | Ja |
| Wandopstelling | Ja |
| Aansluiting koud tapwater | Buitendraad |
| Aansluiting warm tapwater | Buitendraad |
| Beschermingsanode | Ja |
| Nom. vermogen | 2 kW |
| Capaciteitsprofiel | L |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Diepte | 486 mm |
| Met reinigingsopening | Nee |
| Met kraan/mengkraan | Nee |
| Materiaal boilervat | Staal |
| Lagedruk uitvoering | Ja |
| Uitwendige buisdiameter koud tapwater | 15 mm |
| Uitwendige buisdiameter warm tapwater | 15 mm |
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) | 38 % |
| Nom. diameter warm tapwater | 1/2" (15) |
| Nom. diameter koud tapwater | 1/2" (15) |
| Tankvolume | 120 l |
| Smart grid ready | Nee |
| Bovenbouw model | Nee |
| Onderbouw model | Nee |
| Categorieën |
Boilers
Ventilatie verwarming |
Huidige product