Gouda Holland t\tube 30 TV kabelbeschermbuis 1,5 L6M - 37001203
Artikelnummer: 22690628 | Fabrikantnummer: 37001203 | EAN: 8719972049666
Het productnummer van de fabrikant is 37001203. Het EAN nummer is 8719972049666. Het interne artikelnummer is 22690628.
| Klasse |
Metalen installatiebuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelbeschermbuis
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Buitendiameter | 30 mm |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Geschikt voor verwerking in beton | Ja |
| Machine- en systeeminstallatie | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Binnendiameter | 27 mm |
| Ondervloerinstallatie (estriklaag) | Nee |
| Geschikt voor holle wand montage | Nee |
| Aansluiting 2 | Buiseind |
| Aansluiting 1 | Buiseind |
| Ondervloerinstallatie (bitumen, heet asfalt) | Nee |
| Installatie op hout | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Kwaliteit van de oppervlaktecoating | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Star |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gouda Holland
» Meer informatie over Gouda HollandArtikelnummer: 22690628
Fabrikantnummer: 37001203