Gouda Holland beschermkap open 60MM - 38911207
Artikelnummer: 22357306 | Fabrikantnummer: 38911207 | EAN: 8719972050334
Het productnummer van de fabrikant is 38911207. Het EAN nummer is 8719972050334. Het interne artikelnummer is 22357306.
| Klasse |
Eindkap kabelbuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelbeschermbuis
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 60 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Binnendiameter | 54 mm |
| Nom. diameter | 60 mm |
| Met afdichtingsring | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |