Turck 100039010 - 100039010
Artikelnummer: 23870141 | Fabrikantnummer: 100039010 | EAN: 4047101596434
Het productnummer van de fabrikant is 100039010. Het EAN nummer is 4047101596434. Het interne artikelnummer is 23870141.
| Klasse |
Ultrasone drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekaansluiting |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Hoogte sensor | 0 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Breedte sensor | 0 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Lengte sensor | 63 mm |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 0 mA |
| Uitvoering analoge uitgang | Overig |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Omgevingstemperatuur | -25 t/m 70 °C |
| Voedingsspanning | 15 t/m 30 V |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 0.5 % |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.15 % |
| Blinde zone | 15 mm |
| Instelbare afstand | 0 mm |
| Schakelfrequentie | 6.9 Hz |
| Meetbereik lengte | 150 t/m 1000 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |