Turck Compacte Multiprotocol-I/O-module voor ethernet 16 universele digitale - 6814064
Artikelnummer: 26724398 | Fabrikantnummer: 6814064 | EAN: 4047101341454
Omschrijving
Compacte multiprotocol-I/O-module voor Ethernet 16 universele digitale
Het productnummer van de fabrikant is 6814064. Het EAN nummer is 4047101341454. Het interne artikelnummer is 26724398.
Aanvullende informatie
Compacte multiprotocol-I/O-module voor Ethernet, 16 universele digitale kanalen als npn-ingangen of uitgangen 2A", PROFINET-device, ethernet-/IP-device, Modbus TCP-server, CC-Link IE Field Basic, Geïntegreerde ethernetswitch, Ondersteunt 10 MBit/s / 100 MB
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Turck
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Hoogte | 39 mm |
| Aantal digitale ingangen | 16 |
| Aantal digitale uitgangen | 16 |
| Breedte | 230.4 mm |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Diepte | 60.4 mm |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aantal HW-interfaces USB | |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | - ms |
| Toegestane spanning aan uitgang | - V |
| Toegestane spanning aan ingang | - V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Turck Compacte Multiprotocol-I/O-module voor ethernet 16 universele digitale
Artikelnummer: 26724398
Fabrikantnummer: 6814064