Turck Inductieve sensor inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 20MM 250HZ kunststof klem - 1627240
Artikelnummer: 20270628 | Fabrikantnummer: 1627240 | EAN: 4047101080612
Het productnummer van de fabrikant is 1627240. Het EAN nummer is 4047101080612. Het interne artikelnummer is 20270628.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Schakelafstand | 20 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Klem |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 114 mm |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 65 V |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 65 V |
| Schakelfrequentie | 0.25 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20270628
Fabrikantnummer: 1627240