Turck Inductieve sensor inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 4MM 2000HZ metaal steekaansluiting - 1634804
Artikelnummer: 20270184 | Fabrikantnummer: 1634804 | EAN: 4047101128680
Het productnummer van de fabrikant is 1634804. Het EAN nummer is 4047101128680. Het interne artikelnummer is 20270184.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Schakelafstand | 4 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Lengte sensor | 52 mm |
| Schakelfrequentie | 3 Hz |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Coating behuizing | Verchroomd |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20270184
Fabrikantnummer: 1634804