Turck NADSCHAK BI15U-EM30WDVP6X - 100000617
Artikelnummer: 22725330 | Fabrikantnummer: 100000617 | EAN: 4047101440850
Het productnummer van de fabrikant is 100000617. Het EAN nummer is 4047101440850. Het interne artikelnummer is 22725330.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Lengte sensor | 62 mm |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 750 Hz |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |