Turck INDUCTIEVE NADERINGSSCHAK - 100000635
Artikelnummer: 22619541 | Fabrikantnummer: 100000635 | EAN: 4047101441093
Het productnummer van de fabrikant is 100000635. Het EAN nummer is 4047101441093. Het interne artikelnummer is 22619541.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 1.5 Hz |
| Lengte sensor | 61.5 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |