Turck Inductieve sensor inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 10MM 1500HZ metaal steekaansluiting - 1644830
Artikelnummer: 21562844 | Fabrikantnummer: 1644830 | EAN: 4047101299274
Het productnummer van de fabrikant is 1644830. Het EAN nummer is 4047101299274. Het interne artikelnummer is 21562844.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Schakelafstand | 10 mm |
| Lengte sensor | 52 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Coating behuizing | Verchroomd |
| Schakelfrequentie | 1.5 Hz |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21562844
Fabrikantnummer: 1644830