Turck Inductive sensor with analog output standard - 1533001
Artikelnummer: 22300497 | Fabrikantnummer: 1533001 | EAN: 4047101071641
Het productnummer van de fabrikant is 1533001. Het EAN nummer is 4047101071641. Het interne artikelnummer is 22300497.
| Klasse |
Inductieve afstandssensor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Uitvoering analoge uitgang | 0 V ... 10 V |
| Diameter sensor | 4 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Bedrijfsspanning | 15 - 30 V |
| Grensfrequentie | 200 Hz |
| Meetbereik lengte | 0.1 - 1.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |