Turck Inductive sensor with analog output standard - 1534601
Artikelnummer: 22300503 | Fabrikantnummer: 1534601 | EAN: 4047101071726
Het productnummer van de fabrikant is 1534601. Het EAN nummer is 4047101071726. Het interne artikelnummer is 22300503.
| Klasse |
Inductieve afstandssensor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Uitvoering analoge uitgang | 0 V ... 10 V |
| Lengte sensor | 68 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 20 mm |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Bedrijfsspanning | 15 - 30 V |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 3 % |
| Grensfrequentie | 110 Hz |
| Meetbereik lengte | 4 - 11 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |