Banner Optosensor retro-reflectieve sensor met polarisatiefilter, - 3037294
Artikelnummer: 20865756 | Fabrikantnummer: 3037294 | EAN: 662488372941
Omschrijving
Foto-elektrische sensor, retro-reflectieve sensor met polarisatiefilte
Het productnummer van de fabrikant is 3037294. Het EAN nummer is 662488372941. Het interne artikelnummer is 20865756.
Aanvullende informatie
Foto-elektrische sensor, retro-reflectieve sensor met polarisatiefilter, max. reikwijdte 2000 mm, connector, M12 x 1, 4-polig, beschermingsgraad IP67, gevoeligheid instelbaar met potentiometer, instelhulp, Bedrijfsspanning: 5…15 V DC (NAMUR),
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Turck
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering schakeluitgang | NAMUR |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 1G |
| Lengte sensor | 84 mm |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Nom. schakelafstand | 2000 mm |
| Golflengte sensor | 650 nm |
| Reactietijd | 5 ms |
| Max. schakelafstand | 2000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Min. reflectorafstand | 50 mm |
| Hoogte van de sensor | 30.7 mm |
| Breedte sensor | 12.3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Banner Optosensor retro-reflectieve sensor met polarisatiefilter,
Artikelnummer: 20865756
Fabrikantnummer: 3037294