Turck Switching Power supply - 7545041
Artikelnummer: 22301608 | Fabrikantnummer: 7545041 | EAN: 4047101262810
Omschrijving
Switching power supply
Het productnummer van de fabrikant is 7545041. Het EAN nummer is 4047101262810. Het interne artikelnummer is 22301608.
Aanvullende informatie
Switching power supply, Adjustable output voltage 24…28 VDC, Nominal current 2.5 A, Single/parallel operation, Surge protection, Universal operating voltage, Mains failure bridging up to 30 ms, High efficiency, Natural air cooling, Safety extra-low voltage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Turck
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Diepte | 90 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 114 mm |
| Breedte | 40.5 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 375 V |
| Inbouwbreedte | 40.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 83 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product